Kategorie: Svět IT

Chyba aktualizace aplikací na Android

Chyba aktualizace aplikací na Android

Nedávno jsem zažil případ, kdy mobil s Androidem hlásil chybu v podobě, že v externím uložišti není dostatek místa a tudíž nedošlo k aktualizaci dané aplikace. Problém byl, že místo v mobilní paměti bylo jak v interní tak i externí. Pokud se vám stalo něco podobného, čtěte dále.

Pokud se vám tato hláška objevila, jedná se o bug, který sebou přinesla nová aktualizace obchodu Google Play. Problém se dá vyřešit tak, že odinstalujete všechny aktualizace spojené s Google Play z telefonu. Poté by se chybová hláška o tom, že v externím uložišti není dostatek místa, již neměla zobrazovat a aplikace by měla jít normálně aktualizovat nebo nainstalovat. Poté akorát, bude potřeba některé smazané aktualizace opět doinstalovat, Váš mobilní telefon to bude vyžadovat, a tak i některé aplikace, které používáte. 

Aplikace, ze kterých byly odstraněny aktualizece:

  • Obchod Google Play
  • Služby Google Play
  • Audio vyhledávání pro Google Play

Nejprve zkuste odinstalovat aktualizace jen pro Obchod Google Play. Možná se tím daný problém vyřeší. Pokud ne, bude potřeba odinstalovat všechny aktualizace, které spolupracují s aplikací Google Play. Tyto aplikace poznáte tak, že mají v názvu Google Play

Komentáře rss


, Chyba aktualizace apli odpovědět
... 1 varianta a hned to šlo 5
icon odpověděl(a)
Jsem rád, že můj článek pomohl. 1

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat