A kdo vlastně jsem?

Mé jméno je Martin. Vystudoval jsem střední školu Teleinformatiky obor s maturitou. Jsem studentem VŠB-TUO fakulty Informatiky a elektrotechniky. A zároveň pracuji jako Systémový inženýr junior.

Jsem CCNA Routing & Switchning certified, složil jsem úspěšně zkoušku 200-120. Dále mám zkoušku Juniper Networks JNCIA - Junos (JN0-102). A Juniper Champion Aspiring a Inovative.

Takže jak je vidět, informatice se už nějaký ten týden věnuji. A to konkrétně programování a počítačovým sítím. Můj plán do budoucna je zůstat u počítačových sítí, protože programování není zrovna to co by mi přirostlo k srdci. Když se zrovna nevěnuji škole, tak rád sportuji. Mám několikaleté zkušenosti v oboru bojových umění a sebeobrany. Chvíli jsem brigádně pracoval pro bezpečnostní agenturu zajišťující event security. Další nemalé zkušenosti jsem nasbíral v oboru stavebním a to především jako brigádník u firmy, která se zabývala stavbou střech.

Další zájmy a koníčky jsou: Krav Maga, cyklistika, squash, badminton, a sledování seriálů.

Kontaktujte mě prosím formou, formuláře níže. V případě, že by formulář nefungoval, to zkuste na emailovou adresu: martasw@email.cz

 

Váš e-mail
Předmět
Zpráva