Kategorie: Marťas Bloguje

Nábor Krav Maga - Ostrava (2015 září)

Nábor Krav Maga - Ostrava (2015 září)

Chcete se rychle a efektivně naučit bránit, začít se hýbat a poznat nové lidi? Připravit se na dnešní dobu plnou kriminality a agresivity. Přijďte k nám! Krav Maga neboli jeden z nejtvrdších a nejúčinnějších způsobů sebeobrany.

Krav Maga

Krav Maga (hebrejsky קרב מגע, boj zblízka / spojit se s bojem) je bojové umění, které představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil (IOS), izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek.

Nábor pro začátečníky v Ostravě

Od 7. září 2015 zahajujeme nový kurz pro začátečníky. Kurz bude probíhat jednou týdně, každé pondělí od 17.30 hodin do 19.00 hodin.

Délka kurzu: září – leden, 5. měsíců,            

Cena za celý kurz:   1400 Kč,  

Místo konání: Ostrava – Poruba, 5. obvod, vchod do tělocvičny na ulici Větnamská, budova tělocvičny na křižovatce ulic Větnamská – Polská,

jedná se o tělocvičnu obchodní akademie cca 200 metrů od kauflandu. Platba hotově v září na tréninku. Pro jistotu místa je možno uhradit částku na účet o.s. uvedený na těchto stránkách v rubrice kontakty.

Rezervace míst, dotazy a info na mail: kamil.vytisk@seznam.cz.

Nebo na Facebooku: kamil kraver výtisk, krav maga moryl team čr

Nábor pro děti v Ostravě

Od 9. září 2015 zahajujeme tréninky pro děti. Trénink bude probíhat jednou týdně, každou středu od 17.30 hodin do 18.30 hodin.

Délka kurzu: září – leden, 5. měsíců,          

Cena za celé pololetí:   1300 Kč,  

Místo konání: Ostrava – Poruba, 5. obvod, vchod do tělocvičny na ulici Větnamská, budova tělocvičny na křižovatce ulic Větnamská – Polská, jedná se o tělocvičnu obchodní akademie cca 200 metrů od kauflandu. Platba hotově v září na tréninku. Pro jistotu místa je možno uhradit částku na účet o.s. uvedený na těchto stránkách v rubrice kontakty. Vhodné pro děti cca 8 – 12 let. Rádi se uvidíme se všemi dětmi, které s námi doteď trénovaly a přivítáme i nové děti.

Rezervace míst, dotazy a info na mail: katyvytiskova@seznam.cz.

Nebo na Facebooku: kamil kraver výtisk, krav maga moryl team čr

Více informací o sebeobraně Krav Maga a našem klubu naleznete na webových stránkách:

www.kravmaga-fight.cz

Popřípadě se neváhejte zeptat i mne. Již se KM nějakou dobu věnuji a třeba Vám budu schopen odpovědět. Pokud ne, tak Vám odpověď zjistím. Neváhejte s využitím komentářů pod článkem, třeba podobný dotaz může mít i někdo jiný a Vy jej položíte za něj. :)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.